Gimnáziumi felvételi rangsor

2013/14 tanév

Felvételt nyertek:

1. Balogh Vanessza Leila – angol

2. Bangó Izrael Ábrahám – informatika

3. Baróthy László Dániel – angol

4. Boros Nikolett – angol

5. Budai Nóra Andrea – angol

6. Cserniczky Barnabás – informatika

7. Debreczeni Gábor András – informatika

8. Fábián Dzsenifer Szixtin – informatika

9. Főcze Dániel – angol

10. Harmath Álmos Bendegúz – angol

11. Hegedüs Árpád – informatika

12. Hollókőy Dominika – angol

13. Horváth Virág – angol

14. Knédelhausz Rita Zsuzsanna – angol

15. Knédelhausz Zsófia Beatrix – angol

16. Kisvarga Kristóf Máté – informatika

17. Máthé Márton – angol

18. Menyhárt Róbert – informatika

19. Laurenzi Aureliano – angol

20. Sándor Szandra – angol

21. Simon Dániel – informatika

22. Tallósi Attila – angol

23. Tarkó Alexandra – angol

24. Tóth Regina Sára – angol

25. Varga Krisztián – angol

26. Zombory Virág Gabriella – angol

 

Nem nyert felvételt 2013

Balogh Erzsébet Ilona

Bangócs Lilla Krisztina

Bencsik Dóra

Borvető Áron

Bödör Fanni

Demecs Imre Gyula

Csala Kristóf Joakim

Csányi Dániel János

Csicsmány Dániel Tamás

Ecker Máté

Kotlár Alexandra

Káldi Anna Barbara

Kovács Ádám József

Kovács Botond

Karácsondi Zsolt

Hanyecz Marcell

Hegyi Ádám Benedek

Horányi Eszter

Horváth Zsófia Orsolya

Hunvald Márton

Galgóczi Martina

Grabocsay Tímea

Gera Péter Leon

Gogolya Zsuzsanna Bianka

Markó András János

Mezei Debóra

Molnár Rebeka

Lázár Martin Zoltán

Lólé Elemér Krisztofer

Lindner Márton Tamás

Lupu-Kovács Róbert

Rubesch Dávid

Russa Bernárdo

Straub Nikoletta

Szabó Rihárd

Szilágyi Benegúz

Szunyogh Cintia

Takács Alexandra Bella

Tkálecz Virág Mia

Trungl Izabella

Varga Andrea

Varga Eszter Katalin

Trevágimov Zsófia Rózsa

 

Ideiglenes gimnáziumi felvételi rangsor

2013

Informatika tagozat

 

Felvételt nyertek:

1.Baróthy László Dániel

2. Cserniczky Barnabás

2. Fábián Dzsenifer Szixtin

4. Káldi Anna Barbara

5. Knédelhausz Rita Zsuzsanna

6. Kovács Ádám József

7. Kovács Botond

8. Lólé Elemér Krisztofer

9. Russa Bernárdo

10. Simon Dániel

11. Straub Nikoletta

12. Tallósi Attila

13. Lindner Márton Tamás

14. Hegedűs Árpád

15. APPSTORE

16. Lázár Martin Zoltán

17. Debreczeni Gábor

18. Hunvald Márton

19. Molnár Rebeka

20. Rubesch Dávid

21. Menyhárt Róbert

22. Szabó Rihárd

23. Karácsondi Zsolt

24. Kisvarga Kristóf Máté

25. Csicsmány Dániel Tamás

 

Nem nyertek felvételt:

1. Csala Kristóf Joakim

2. Spenát Tibor

3. Szántay Zoltán József

 

Ideiglenes gimnáziumi felvételi rangsor

2013

Angol tagozat

Felvételt nyeretek:

Név

1. Baróthy László Dániel

2. Bencsik Dóra

3. Borvető Áron

4. Bödör Fanni

5. Budai Nóra Andrea

6. Demecs Imre Gyula

7. Galgóczi Martina

8. Grabocsay Tímea

9. Harmath Álmos Bendegúz

10. Hollókőy Dominika

11. Káldi Anna Barbara

12. Knédelhausz Rita Zsuzsanna

13. Knédelhausz Zsófia Beatrix

14. Lólé Elemér Krisztofer

15. Máthé Márton

16. Sándor Szandra

17. Straub Nikoletta

18. Szilágyi Benegúz

19. Szunyogh Cintia

20. Takács Alexandra Bella

21. Tallósi Attila

22. Tarkó Alexandra

23. Tkálecz Virág Mia

24. Tóth Regina Sára

25. Trungel Izabella

26. Varga Andrea

27. Varga Eszter Katalin

28. Varga Krisztián

29. Zombory Virág Gabriella

30. Bangó Izrael Ábrahám

31. Teravágimov Zsófia Rózsa

32. Lindner Márton Tamás

33. Főcze Dániel

34. Gera Péter Leon

35. Hegedűs Árpád

36. Gogolya Zsuzsanna Bianka

37. Boros Nikolett

38. Lázár Martin Zoltán

39. Hunvald Márton

40. Ecker Máté

41. Mezei Debóra

42. Hegyi Ádám Benedek

43. Horváth Zsófia Orsolya

44. Molnár Rebeka

45. Hanyecz Marcell

46. Bangócs Lilla Krisztina

47. Laurenczi Aureliano

48. Markó András János

49. Balogh Vanessza Leila

 

Nem nyertek felvételt:

  1. Kotlár Alexandra

  1. Balogh Erzsébet Ilona

  1. HEJTEE

  • Index
  • Napló
  • Ma Erzsébet napja van.